יישור לסתות ושיניים – אפשר גם אחרת

טיפולים מתקדמים ליישור לסתות ושיניים
לילדים כבר מגיל 4

ד"ר מיכאל גורבונוס

להורדת ספר אלקטרוני השאירו שם ואימייל

מה בספר?

"כשתגיעו לגשר תדלגו מעליו" הוא ספר מהפכני מבחינת כל הידוע לנו על יישור שיניים, הסיבות הגורמות למבנה לסתות לקויי וקשר בין יישור שיניים ולסתות ובבריאות האדם הכוללת.

בשונה מאורתודונטיה קלאסית הנכנסת לתמונה רק כאשר לילד צמחו כל השיניים הקבועות בסביבות הגילאים 10-12, ומנסה למצוא פתרון נקודתי לבעיה של שיניים ולסתות עקומות במחיר של אי נוחות ועלות גבוהה, השיטה התפקודית, שאותה מציע דוקטור מיכאל גורבונוס דוגלת בלהתחיל יישור שיניים כבר בגיל 4 ונותנת מענה גם לבעיות שנלוות ללסתות לשיניים עקומות דוגמא סינדרום נשימת פה, יציבה עקומה, היעצרות קנה הנשימה, שינה שטחית, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות דיבור, דחיקת לשון, גמילה ממוצץ, הרטבת לילה, שחיקת שיניים ותלישת שיערות. בואו להתנסות בשיטת יישור שיניים הוליסטית וחכמה שמוסתת את התפתחות השיניים הלסתות מראש כך שהיא מונעת את היווצרותן של הבעיות הנלוות ותרוויחו פעמיים.

דוקטור מיכאל גורבונוס הוא בעל קליניקה מדיקל סנטר ליישור שיניים לילדים בתל אביב ובקריית ביאליק, הוא גם מטפל בהפרעות שינה, בהפסקת מחירות ודום שינה, באימוץ הרגלי נשימה נכונה ובטיפול במפרקי לסת ובכאבי פנים.

ד"ר מיכאל גורבונוס, DMD ,MDS

רופא שיניים

ניסיון מקצועי

  • סיים את לימודיו ברפואת שיניים ,רומניה 1990
  • סיים תואר שני ברפואת שיניים לילדים, דרום אפריקה 1994
  • הקים אגוד בינלאומי לתפקוד 2007 ומשמש כנשיא האגוד
  • משמש כפרופסור אורח במחלקה לאורתודנטיה באוניברסיטת טולוקה מקסיקו
  • ואוניברסיטת ברצלונה, ספרד
  • מלמד רופאי שיניים שיטות של אורתודנטיה תפקודית

כנשיא ומייסד האיגוד הבינלאומי לתפקוד (IFUNA), פועל רבות בתחום התפקודי בארץ ובעולם, מטפל באורתודנטיה תפקודית, מפתח טכנולוגיות חדשניות לטיפול, מפרסם מאמרים וספרים, מרצה בעולם.